head

HomeLink

 HomeLink to inteligentny system otwierania bramy garażowej łączący komfort obsługi i innowacyjną technologię. Urządzenie umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie bramy garażowej bez konieczności wysiadania z samochodu. System współdziała z innymi układami elektronicznymi działającymi w obrębie posesji, jak np. z systemem oświetlenia lub alarmowym.

Wystarczy nacisnąć przycisk: HomeLink to łatwe w programowaniu urządzenie wykorzystujące działanie fal radiowych do sterowania napędem bramy garażowej lub wjazdowej na posesję. Przyciski obsługi są fabrycznie zainstalowane w osłonie przeciwsłonecznej w podsufitce. Komponują się one perfekcyjnie z wystrojem wnętrza samochodu i skutecznie chronią przed próbami włamania do domu lub wtargnięcia na teren posesji. Urządzenie nie wymaga własnego zasilania, a dzięki antenie zewnętrznej zapewnia daleki zasięg działania.

W systemie można zaprogramować trzy odmienne kody, eliminując konieczność stosowania oryginalnych pilotów zdalnego sterowania dla poszczególnych urządzeń. HomeLink obsługuje również nadzwyczaj bezpieczne zmienne kody dostępu oraz wykorzystuje długości fal w zakresie 868 MHz, umożliwiając pełną integrację systemu z większością (ponad 98%) rodzajów napędów bram oferowanych na rynku.
HomeLink steruje nie tylko napędem bramy garażowej, ale na życzenie także wewnętrznymi i zewnętrznymi systemami oświetlenia posesji, systemami alarmowymi i wieloma innymi.

Podświetlone przyciski obsługowe są doskonale widoczne o każdej porze dnia, a zaprogramowanie urządzenia trwa z reguły nie dłużej niż 60 sekund.